Restbet’te Arkadaşını Getirene Bedava Nakit Bonusu!

Restbet arkadaş bonusu, sitede hesabınızın olması ve minimum 3 kez yatırım işlemi yapmış olmanız şartıyla verilmektedir. Aynı zamanda yatırım işlemlerinizin her birinin tutarı minimum 50 TL olmalıdır. Bu bonustan sadece Restbet’e davet ettiğiniz kişinin yapacağı en az 100 TL’lik ilk yatırım işlemi için faydalanabilirsiniz. Bonus talebi ve kuralları hakkında bilmeniz gereken diğer detaylar ise aşağıdaki gibidir.

Restbet Arkadaş Bonusu Kuralları

Restbet arkadaşını getir bonusu ile alabileceğiniz maksimum miktar, arkadaşınızın gerçekleştireceği ilk yatırımın %10’u ve 200 TL kadardır. Ayrıca bonustan maksimum 10 arkadaşınız için faydalanabilirsiniz. Promosyondan alacağınız bonusun herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır ve sadece restbet spor bahislerinde kullanılabilir. Kazanmış olduğunuz bonustan ödenecek en fazla kazanç tutarı 1.000 TL’dir. Bu miktar üzerindeki kazançlar ise bakiyenizden silinecektir!

Arkadaşını getir bonusunun çekilebilmesi için restbet’e 1 defa ve minimum 50 TL yatırım yapmış olmanız, yatırdığınız anaparayı da 1 kez ve en az 1,30 orandan çevirmeniz gerekmektedir. Restbet, bu ve sunmuş olduğu diğer promosyonlardaki kuralları değiştirme veya bonusu iptal etme hakkına sahiptir. Dolayısıyla bonus kural ve şartlarının oyuncular tarafından takip edilmesi gerekmektedir. Bonus veya kurallarıyla ilgili herhangi bir anlaşmazlık olması halinde, Restbet sitesinin alacağı kararlar bağlayıcı olacaktır. Restbet’te bonus iptali yapılmaz, fakat aldığınız bonusu hiç kullanmadıysanız iptal ettirebilirsiniz. Bunların yanı sıra, bütün restbet bonusları için “genel bonus kuralları” da dikkate alınacaktır.

Restbet Arkadaş Bonusu Nasıl Talep Edilir?

Bonusu alabilmek için şu adımları takip etmeniz gerekmektedir:

1-) Arkadaşlarınızla birlikte Restbet’ten kazanç sağlamak için, öncelikle arkadaşınızı siteye davet etmeniz gerekmektedir.

2-) Siteye üye olan arkadaşınız ilk yatırım işlemini gerçekleştirdikten sonra, sağ alt köşedeki canlı destek linkine tıklamalı sizin adınıza bonusu talep etmelidir.

3-) Arkadaşınızın gerçekleştirdiği ilk yatırım miktarının %10’u kadar nakit hesabınıza aktarılacaktır.

Restbet bedava nakit bonusu hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, yine canlı destek hattından konuyla ilgili yardım alabilirsiniz. Olası bir yanlış işlem riskine karşılık Genel Bonus Kuralları sayfasını ziyaret etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın